sirius_web site_logo-01
tr Turkish

SİPARİŞ HATTI

0532 139 67 73

PREMIUM KAPSÜL KAHVE

Italy
Yıkanmış ve güneşte kurutulmuş Arabica kahve çekirdeklerinin özel bir kavurma tekniği kullanılır. Çikolata, karamel, çiçek aroması, tatlı notalar ve ipeksi gövde ön planda tutulması sağlanmıştır.

Özel öğütme şekli ile ışığı ve hava temasını alüminyum kapsül kahve kabı kullanılarak, kahvenin aromasını ve  tazeliğini hapseder. Böylelikle en taze hali ile sizlere sunmaktayız.

Smooth
Arabica kahve çekirdeklerinden özel bir harman oluşturularak, farklı kavurma profili ile Tatlı limon, çikolata notalarının naif lezzetleri ön plana çıkarılmıştır.

Sizler için her bir yudumunda kadifemsi, yumuşak lezzeti deneyimleyeceğiniz zarif tada sahip espresso hazırladık.

Ristretto
Special Arabica kahve çekirdeklerinden özel bir harman oluşturularak, farklı kavurma profili ile Çikolata, meyve, kremsi, karamel notalarının baskın tatları ön plana çıkarılmıştır.

Risteretto espresso kahvenin en sert yani çok daha yoğun bir kahve denilebilecek bir espresso hali olarak sizler için hazırladık.

Lungo
Yoğun çikolata ve kakao aromaları Doğu Afrika ve Latin Amerika’dan ayrı ayrı kavrulmuş Arabica’nın cesur bir karışımı ile yapılan bu eşsiz yoğun tadı yaratıyor. Sirius Premium Lungo Kapsül kahveyi demlediğinizde ortalığa yayılan aroma kokusu ile etrafınızdakileri de espresso içmeye davet eder.

 Sport
Özellikle spor aktivitelerinde sizleri daha dinamik olmasını sağlayabilmek için, yüksek kafein barındıran Sirius Special Sport ürettik.
Çikolata, karamel, fındık notalarının en baskın lezzetlerini ön plana çıkartabilmek için, farklı bir kavurma profile ile spor aktivitelerinizde size zindelik sağlanması amacı ile uzun çalışmalarımız sonucunda üretilmiştir.

Decaf
Kafeinsiz kahve içmek isteyen kişiler için hazırlamış olduğumuz klasik espresso lezzetini alabilecekleri Sirius Special Decaf ürettik.
Tatlı tahıl, hafif odunsu notaların ön plana olduğu ve kafeinsiz kahvenizi yudumlarken keyif almanız için; farklı kavurma profile ile üretildi.

Organic
Organic kahve üretimi yapan, çiftliklerden alınan sınırlı sayıdaki kahve çekirdeklerinden üretilmiştir.

Egzotik meyveler, tatlı tahılların tadım notaları ön plana çıkartarak hazırladığımız bu zarif kahveyi içerken tropik esintileri tecrübe etmenizi amaçladık.